Мрежи и комуникации



Подробно

Сравнение на продукт (0)


1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

1000BASE-LX / LH SFP transceiver module, MMF / SMF, 1310nm, DOMПартиден номер: GLC-LH-SMD=Уебстраница: http: / / www.cisco.com / c / en / us / products / collateral / in...

1,777.61 лв.

24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch

24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch

24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo SwitchПартиден номер: DGS-1026MPУебстраница: https: / / eu.dlink.com / bg / bg / products / dgs-1026mp-26-port-gigabit-ma...

820.55 лв.

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP portsПартиден номер: DGS-1210-24PНомер на модела: 24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP portsType: M...

680.63 лв.

24-Port PoE Gigabit Smart Switch

24-Port PoE Gigabit Smart Switch

24-Port PoE Gigabit Smart SwitchПартиден номер: DGS-1100-24PНомер на модела: DGS-1100-24PУебстраница: https: / / www.dlink.com / en / products / dgs-1100-24p-2...

580.98 лв.

26-port Smart Gigabit Switch

26-port Smart Gigabit Switch

26-port Smart Gigabit SwitchПартиден номер: SG250-26-K9-EUНомер на модела: SG250Уебстраница: https: / / www.cisco.com / c / en / us / products / collateral / switche...

877.19 лв.

4G LTE Wireless  AC750 Router with GE WAN

4G LTE Wireless AC750 Router with GE WAN

4G LTE Wireless AC750 Router with GE WANПартиден номер: DWR-953Номер на модела: 4G LTE Wireless AC750 Router with GE WANУебстраница: http: / / www.dlin...

340.31 лв.

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПартиден номер: DGS-105 / EНомер на модела: 5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch...

43.42 лв.

8-Port  10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port 10/100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port 10 / 100 Fast Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПартиден номер: DES-108 / EУебстраница: http: / / www.dlink.com / uk / en / support / product / des-108-8-...

39.96 лв.

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch

8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged SwitchПартиден номер: DGS-108 / EНомер на модела: 8-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Switch...

62.15 лв.

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg Dom

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Ext Ant; E Reg DomWireless frequency: 2.4 Ghz, 5 Ghz Standard 802.11: a, g , n PoE: NoПартиден номер: AIR-AP1852E-E-K9Уебстр...

2,009.86 лв.

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)

802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)Standard 802.11: acПартиден номер: AIR-AP1852I-E-K9CУебстраница: http: / / www.cisco.com / c / en / us / pro...

1,831.21 лв.

AC1200 Wifi Router/Ext 2 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

AC1200 Wifi Router/Ext 2 pack With 2 Gigabit Ethernet Ports

AC1200 Wifi Router / Ext 2 pack With 2 Gigabit Ethernet PortsПартиден номер: COVR-C1202 / EНомер на модела: Адаптер D-Link COVR-C1202 / EType: WirelessWirel...

353.29 лв.

APC Smart-UPS SRT 19 in. Rail Kit for Smart-UPS SRT 5/6/8/10 kVA

APC Smart-UPS SRT 19 in. Rail Kit for Smart-UPS SRT 5/6/8/10 kVA

APC Smart-UPS SRT 19 in. Rail Kit for Smart-UPS SRT 5 / 6 / 8 / 10 kVAПартиден номер: SRTRK2Номер на модела: APC Smart-UPS SRT 19 in. Rail Kit for Smart-UPS...

465.88 лв.

APC Smart-UPS SRT 19

APC Smart-UPS SRT 19" Rail Kit for SRT 2.2/3kVA

APC Smart-UPS SRT 19" Rail Kit for SRT 2.2 / 3kVAПартиден номер: SRTRK4Номер на модела: APC Smart-UPS SRT 19" Rail Kit for SRT 2.2 / 3kVAУебстраница: http...

363.08 лв.

ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES

ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES

ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES / AESПартиден номер: ASA5506-K9Уебстраница: http: / / www.cisco.com / c / en / us / products / security / asa-5500-se...

1,777.61 лв.

Показва 1 до 15 от 181 (13 страници)