Мрежи и комуникации



Подробно

Сравнение на продукт (0)


10

10" blank panel, height 1U

10" blank panel, height 1UПартиден номер: DP-ZA-S1UНомер на модела: 10" blank panel, height 1UAcc Type: Panel...

6.86 лв.

10

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1/2 U, 8 positions, zin

10" patch panel for LSA-PLUS modules, height 2 1 / 2 U, 8 positions, zinc platingПартиден номер: DP-DSZ-SНомер на модела: 10" patch panel for LSA-PLUS m...

32.78 лв.

10

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BL

10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CFFPL4BLПартиден номер: DP-MP-S1UНомер на модела: 10" Patchpanel for 12 modules - 3 Panduit plates CF...

10.29 лв.

10-port Gigabit Smart Switch, PoE

10-port Gigabit Smart Switch, PoE

10-port Gigabit Smart Switch, PoEПартиден номер: SG200-10FP-EUНомер на модела: SG200-10FPУебстраница: http: / / www.cisco.com / c / en / us / products / collateral...

859.95 лв.

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10/100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media Converter

10 / 100BaseTX to 100BaseFX SC Singlemode Media ConverterПартиден номер: DMC-530SC / EУебстраница: http: / / www.dlink.com / uk / en / support / product / dmc-530sc-10...

412.69 лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm / SMF / 20kmПартиден номер: SFP-LX-20_OPZOONВисочина на опаковката (mm): 280Ширина на опаковката (mm): 380Дълбочина н...

205.28 лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm / SMF / 10km or 1310nm / MMF / 550mПартиден номер: SFP-LX_OPZOONВисочина на опаковката (mm): 280Ширина на опаковката (mm):...

153.50 лв.

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm/MMF/550m

1000BASE-SX SFP Transceiver, 850nm / MMF / 550mПартиден номер: SFP-SX_OPZOONВисочина на опаковката (mm): 280Ширина на опаковката (mm): 380Дълбочина на опа...

127.61 лв.

19

19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable si

19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panelsRack Type: Wall mountedHeight (U): 12Width (mm): 600Depth (mm): 600Usef...

465.01 лв.

19

19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable si

19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panelsПартиден номер: RUN-15-60 / 60Номер на модела: 19" 15U two-section wall-m...

522.18 лв.

19

19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable sid

19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panelsПартиден номер: RUN-06-60 / 60Номер на модела: 19" 6U two-section wall-mou...

396.40 лв.

19

19" blank panel 1U

19" blank panel 1UПартиден номер: DP-ZA-1UНомер на модела: 19" blank panel 1UУебстраница: http: / / www.conteg.com / files / 1 / soubory / 58 / en / blank-panels-ven...

9.34 лв.

19

19" blank panel 2U

19" blank panel 2UПартиден номер: DP-ZA-2UНомер на модела: 19" blank panel 2UУебстраница: http: / / www.conteg.com / files / 1 / soubory / 58 / en / blank-panels-ven...

11.56 лв.

19

19" blank panel 3U

19" blank panel 3UПартиден номер: DP-ZA-3UНомер на модела: 19" blank panel 3UУебстраница: http: / / www.conteg.com / files / 1 / soubory / 58 / en / blank-panels-ven...

14.23 лв.

19

19" blank panel 5U

19" blank panel 5UПартиден номер: DP-ZA-5UНомер на модела: 19" blank panel 5UУебстраница: http: / / www.conteg.com / files / 1 / soubory / 58 / en / blank-panels-ven...

19.12 лв.

Показва 1 до 15 от 431 (29 страници)